Referencje

Dodaj opinię
Magda Tadeusiak
22-02-18, 15:30
Dziękujemy właścicielowi Domu Pogrzebowego "Klepsydra" za wsparcie i profesjonalne przygotowanie ostatniego pożegnania naszej ukochanej Mamy.
W tych bardzo trudnych chwilach Pan Patryk Czartoryski i pracownicy wykazali się nadzwyczajną kulturą, taktem oraz dbałością o szczegóły uroczystości. Dziękujemy!
Joanna Tadeusiak i Magdalena Tadeusiak-Mikołajczak
Joanna
03-03-17, 20:54
Ogromne podziękowania pracownikom i właścicielowi Domu Pogrzebowego Klepsydra za dbałość o niezbędne szczegóły oraz profesjonalne, sprawne, taktowne działanie. Oprawa i przebieg ceremonii na najwyższym poziomie. Pracownicy dyskretnie i bardzo sprawnie nadzorowali przebieg całej uroczystości. Delikatność i wyczucie na każdym etapie.
Dariusz Konopka
14-02-17, 09:56
Gdy kilka dni temu zmarł mój ojciec potrzebowałem fachowej pomocy przy organizacji jego pochówku. Jako rodowity zambrowianin stanąłem przed pytaniem który Zakład Pogrzebowy będzie najlepszy do wykonania tej usługi. Zdecydowałem się na Klepsydrę i nie zawiodłem się. Właściciel firmy Pan Patryk Czartoryski choć jest jeszcze bardzo młodym człowiekiem, wykazał się wielkim profesjonalizmem i wyczuciem w tym trudnym dla rodziny czasie. Bardzo dziękuję za wszystko szefowi, oraz całej obsłudze zakładu "Klepsydra" a także Pani Grażynie Czartoryskiej i pracownikom jej kwiaciarni których wiązanki od lat uważam za wyjątkowe.
Halina Rutkowska i Wioletta Borowska z rodzinami
09-02-17, 18:20
Chcielibyśmy podziękować Państwu za to, że w tak trudnej i bolesnej dla nas chwili wykazaliście się profesjonalizmem, przyjaznym podejściem i zrozumieniem. Dziękujemy za wsparcie i życzliwość, niezwykle ważne w tych trudnych dla nas dniach, a przede wszystkim za poszanowanie dla Zmarłej i żałobników okazywane na każdym kroku. Cała ceremonia została przygotowana z wielką troską i wyczuciem. To ważne, aby w takiej chwili móc polegać na ludziach, którzy profesjonalnie i dyskretnie organizują cały, bardzo smutny dla rodziny proces. Za ogromną empatię i wysoką kulturę osobistą wszystkim Państwa pracownikom, którzy uczestniczyli w przygotowaniu i obsłudze ceremonii bardzo dziękujemy.

Zakład Pogrzebowy godny polecenia.
Halina Rutkowska i Wioletta Borowska z rodzinami
Guest
21-11-16, 16:22
Bardzo ładny " nowoczesny" i profesjonalny Dom Pogrzebowy