Specjalistyczne sprzątanie miejsc po zgonach

Śmierć członka rodziny dla bliskich zmarłego jest bez wątpienia traumatycznym przeżyciem. Gdy odejście nastąpiło w domu lub innym miejscu, za które jesteśmy odpowiedzialni, ciąży na nas dodatkowy bardzo nieprzyjemny obowiązek – posprzątanie miejsca zdarzenia.

To zadanie jest nie tylko niewdzięczne ale może być także niebezpieczne. Na skutek zgonu, zachodzą rożnego rodzaju naturalne procesy. Często mamy także do czynienia ze śladami krwi czy też innych wydzielin, które mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia domowników.

Miejsce, w którym nastąpiła śmierć powinno zostać gruntownie posprzątane. Aby mieć pewność, że wszelkiego rodzaju wirusy (w tym np. wirus żółtaczki typu A i B, HIV) i patogeny zostały usunięte należy dokładnie zdezynfekować całe pomieszczenie.

Profesjonalne sprzątanie miejsc po zgonach Zambrów

To zadanie z pewnością lepiej powierzyć wyspecjalizowanej w tym firmie. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem miejsc po zgonach naturalnych, samobójstwach, morderstwach, wypadkach komunikacyjnych.

Nasi pracownicy są odpowiednio zabezpieczeni i przygotowani. Całą operację przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych środków ostrożności.

Ponadto całe pomieszczenie jest przez nas ozonowane. Dzięki temu pozbywamy się nieprzyjemnych zapachów.

Jak dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Kontakt ►